Küsimus 06.01.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! vabandan et segan aga kas krooniline sugutrakti põletik kaob ise ära mõne aja möödudes või peab ikkagi arsti poole pöörduma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võib kuid ei pruugi...
Tüüpiline on see, et kaebused vaibuvad/vähenevad, kuid protsess käib sees edasi ja ägeneb uuesti, kui organismi kaitsesüsteem nõrgeneb. Probleem selles, et eesnääre on mehe sugutrakti kaitseorgan ja ka kaebusteta või väheste kaebustega kulgev haigus halvendab edaspidist kaitsevõimet.
Edu soovides
Margus Punab