punnid sperma nahale tekkimisest ja hais 25.11.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

minul ja mu pratneril on selline probleem et mul mehe sperma haiseb viimasel ajal väga pahasti ning kui sperma nahale satub nt kõhule siis tekivad veidrad punased punnid mõlemal

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

See viitab põletikule spermas! Soovitan meestearsti visiiti. Esimesele visiidile võiks kohe ka esmasjoa kuse analüüsi kaasa võtta.