Lisaava peenisel 07.03.13 / Meestearst

Külastaja küsib:

Käisin perearsti vastuvõtul ja küsisin nõu, et mida teha või kuhu pöörduda. Nimelt avastasin ma mingi aeg, et minu peenisel on veel lisaava. Uriini väljumist ei ole täheldanud. Ja mind saadeti nüüd kirurgile. Mind nüüd huvitab enne kui sinna lähen, ehk peaksin meesarstile pöörduma.Tänan.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Enamasti sedalaadi probleemid operatiivset ravi ei vaja. Mina soovitaksin tõesti alustada meestearstist. Esmaselt on komplekselt vaja üle vaadata kogu sugutrakti areng.