Mehel ei lähe lahti 04.11.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Palun öelge, kui mehel ei lähe lahti, kas see on kuidagi meestearsti kompetentsi kuuluv teema?
Oleme vahekorras, erektsioon on, mina saan orgasmi, aga tema mitte.
Samuti ei lähe tal suuseksiga lahti. Täiesti mõttetu üritus.
Minu enesehinnang ja ego oleks juba ammu madal - aga teiste meestega on ju kõik toiminud.
Praegune mees on elanud tõepoolest stressirohket elu, tal on palju naisi olnud, suitsetab.
Saan sellest kõigest aru, aga ma ei tea, kuidas ja keegi üldse saaks meid aidata.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin nüüd kaks eri võimalikku teemat. Kas puudub orgasm või puudub seemnepurse. Mõlemad on üsna keerulised teemad lahendada. Kui elate Tallinna piirkonnas, siis soovitaksin Ülikooli meestekliinikus pöörduda dr. Poolametsa vastuvõtule. Tartus tasuks vast alustada minu vastuvõtust. Püüame esmalt välistada kõik füüsilised põhjused. Võimalik, et vaja läheb ka hea psühhoterapedudi abi. Ka siin on meil partnerid kenasti olemas.