Erinevad teemad 03.10.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Käisin hiljuti teie juures aga pärast seda tekkisid küsimusi mida seal ei küsinud.
1) Kui ma olen enda tüdrukuga vahekorras kondoomiga siis mul läheb hästi kaua, et lõpuni jõuda kui ültse jõua aga paar korda oleme proovinud ilma kondoomita siis tuleb palju palju kiiremini mis võib põhjus olla. 2) Vahel on nii ka, et kui mul lahti ei lahe ja siis järgmine kord hakkame tegema siis ei lähe kõvaks või vajub selle ajal ära. Seda on siis ka kui läheb lahti ja teeme järgmine kord.

On veel palju küsimusi aga kõik kohe meelde ei tule. Need on pealmised.
Olen valmis tulema uuringutele kui vaja aga tänan juba ette vastuste eest.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kokku võttes tunduvad kõik põhiosas psühholoogilised mured olema. Võimalik, et teil on mõistlikum hoopis seksuoloogi vastuvõtule minna.