"punn" päraku juures 28.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleem on siis järgmine: Paari päeva eest kasvas päraku äärte punn(valuline)
Varem on ka selline probleem olnud , kuid siis punn ise kadus paari nädala möödudes.
Oskate öelda milles võib probleem olla? ja kas see on ohtlik? ja millest see tekib?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist päraku veenilaiendiga, mis kaob enamasti tõesti paari nädala jooksul. Kui haigus kipub tihedasti korduma, siis soovitan konsulteerida kirurgiga.
Edu soovides
Margus Punab