Sügelus ja vistriku teke suguelunditele 29.11.10 / Meestearst

Külastaja küsib:

2.5 kuud tagasi olin seksuaalsuhtes ühe piigaga. Kumm purunes ja avastasin seda kahjuks liiga hilja. Peale seda tekkis sügelus kubeme piirkonda. Sealt levis see üle kogu keha. Kasutasin apteegist ostetud salvi ja tegin kuuri kahlustades, et on sügelised. Asi taandus, kuid jäi kubeme piirkonda sügelus.Järgmisena sügelus taandus, aga tekkis munakotile vistrik. Sellel vistrikul on umbes 3 või neli pead ja asub kahe muna vahel. Olen seda pigistanud ja peale pikka pigistamist on ka see vähe taandunud. Nüüd on tunne, nagu punn oleks kuskil pärakus sees juba ehk samas kohas, aga seespool. Palavik on 37.3 pidevalt ja söögiisu on kadunud täielikult.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Nimetan seda südametunnistuse haiguseks. Kirjeldatud kaebuste kompleksi pole võimalik sugulisel teel saada. Kui hing (hirmust) haige, siis see seletab küll, ka palaviku.
Päraku sees võib olla vaid veenilaiend.
Ilma läbivaatuseta rohkem nõu anda ei oska. Soovitan soojalt arsti juures ära käia - suure tõenäosusega pole miskit suurt häda olemas!