Päraku ümbes punnid 11.10.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere mul selline mure et 2 päeva tagasi hakkas päraku juurest valus ja täna avastasin peegliga vaadates et päraku juures 1 suur punane punn ja 4 väikest hallikat punni istuda on ka valus ja käies annab ka tunda mis see võiks olla ja kuidas saab seda ravida?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta diagnoosi panna ei saa. Suure tõenäosusega siiski pärasoole veenilaiend. Pöörduge abi saamiseks oma perearsti vastuvõtule!