Haavand aanuse/päraku piirkonnas 26.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mini elukaaslasel tekib peale vetsus käimist õrn veritsus ja ebamugavustunne. Töö juures kannab tunkesid ning põhimõtteliselt päev otsa haudub ja higistan. Samas on ta tunneb kuivust päraku piirkonnas. Samuti on tal nähtav auk/haavand päraku juures.

Mida sellises olukorras teha? Kas on käsimüügiravimit apteegis?

Lugupidamisega

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks pole päraku piirkonna probleemid päris minu kompetentsi kuuluvad. Antud juhul soovitan pöörduda perearsti poole, kes peale läbivaatust saab anda esmase hinnangu, ravisoovitused ja vajadusel ka vastava piirkonna spetsilisti vastuvõtule suunata.