1,1-aastane laseb pea vastu põrandat 13.03.18 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
1,1-aastane tüdruk on hakanud silmi hõõruma ja siis paneb silmad kinni ja laseb oma pea mängides korraks põrandale ja on seal u 5 sekundit ja siis mängib edasi. Vahest tundub, nagu ärritaks teda liigne valgus. Mõnel päeval vaid paar korda, täna hommikul aga tihemini, mõnel päeval mitte üldsegi. Täheldan seda u 3 nädalat. Muidu terve, tubli ja arengule vastav laps.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast! Nende andmete põhjal on raske seda tegevust kommenteerida. Soovitan pöörduda esmalt perearsti vastuvõtule.
Lugupidamisega
Anu Sööt