peksab peaga 30.08.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

1a. 3k. laps peksab pead vastu voodit kui öösel ülesse ärkab ning teda voodist välja ei võeta. Sama siis kui võetakse sülle, et ta maha rahuneks ning pannakse siis voodisse tagasi.
Päeval taob pead vastu põrandat kui on näit. koera juurest ära võetud, et ta sellele haiget ei teeks.
Ei löö küll väga tugevasti, kuid ei ole just meeldiv seda pealt vaadata ja tahaks kuidagi sellest lahti saada.
Ehk oskate soovitada ka mingit kirjandust?
Või peaks öösel toas väike lapm põlema?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Soovitan Teil kindlasti pöörduda lasteneuroloogi vastuvõtule, sest laps vajab uuringuid, et pea peksmise põhjus välja selgitada.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt