ei hoia käsi 25.02.08 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

tere! minu 4 kuune laps ei hoia veel käsi kui kõhuli on vaid laseb käed laiali ja pea on vastu maad , meil neuroloogi juurde alles 2 kuu pärast aeg , mis harjutusi ma temaga teha võiks , et ta arengust maha ei jääks ?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Harjutusi saab näidata konkreetse lapse peal. Pöörduge laste füsioterapeudi jjurde.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt