Imelik käitumine une ajal 13.05.16 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Laps poolärkab öösel üles, segaduses, hirmuhigi st, külm higi katab keha, tekib okserefleks, aga ei oksenda. Kui võtta sülle või oma voodisse, siis mõne aja pärast rahuneb, jääb uuesti magama ja hommikul reeglina suurt midagi ei mäleta.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast!
Arvan, et tegemist võib olla lapseea öiste hirmudega või epilepsiaga. Soovitan pöörduda lasteneuroloogi vastuvõtule.
Lugupidamisega,
Anu Sööt