rahutu uni 01.02.08 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen mures aastase lapse une pärast. Laps on öösiti iga tunniaja tagant ärksvel.Magab, magab ja siis nagu ehmatab end üles ja sippleb une ajal väga palju.See asi kestab juba umbes neli kuud. Kas oskate nõu anda?erikavaher@hot.ee

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
soovitan siiski pöörduda pediaatri vastuvõtule, et laps üle vaadata ja aru saada, mis segab magamist.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt