Lutipudelist võõrutamine 20.11.15 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,mure nimelt selline,et võtsin lapsel ära lutipudeli ja nüüd on tunne nagu lapsel oleks stress ja otsi midagi,Õhtuti magama ei jää,on rahutu ja joriseb,vahest isegi ärkab nutuga.Pudel oli meil iga päevane unele minemise kaisukas.Läks ise voodisse,sõi ära ja pani pudeli ära ja magas.Aga peale seda,kui üks päev pudeli katki tegin ja ütlesin,et katki ja tuleb ära visata(viskas ilusti ise pudeli ära)on asi kuidagi õnnetu meil kodus.Raske on teda magama saada,tahab emme kätt kõhu alla ja üksi enam ülde ei jää.Tassist piima ei ole nõus jooma.Muid asju joob ilusti tassist aga piima ei joo.Mida peaks tegema,igapäev mõtlen,et annan tagasi.Kahju on last vaadata.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Kui otsustasite pudeli ära jätta, siis soovitan nii ka jätta. Olge kannatlik! Nädala-paari pärast on see mure möödas.
Lugupidamisega,
Anu Sööt