Nutuga tõusmine 17.06.15 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Selline mure et laps viimased 2 kuud nutuga ülesse enne ei rahune kui saab sülle ja üldse on väga rahutu ja joriseb palju.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast!
Arvan, et ei ole tõsist probleemi. Selles vanuses ärkavad lapsed sageli nutuga. Põhjuseks võib olla mingi häiriv tunne-sageli seotud hammaste tulekuga.
Probleem on mööduv, kuid võib esineda kogu esimese eluaasta vältetl.
Kindlasti rääkige oma murest perearstile.
Lugupidamisega,
Anu Sööt