arenguprobleemidega laps 03.02.08 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Rühmas on 2,6 a. laps, kelie sõnavara koosneb mõningatest sõnadest: näit. ana
(anna), adähh ( aitähh). Esineb rohkesti süljevoolust, lapsel toimuvad kiired üleminekud ühelt tegevuselt teisele jooksujalu, tähelepanu ühe asjaga tegelemiseks väga lühiajaline.Tähelepanu endale tõmbamisks lükkab lapsi,kuid tahab ka kallistada, sest teised ju teevad nii.Probleeme on veelgi.Murelikud on ka teised lapsevanemad, murelik olen mina.Mis saab edasi?On soovitatud lasteneuroloogi vastuvõtul käia.Vanem ei pea eriti vajalikuks.Kuidas toimida?
Murelik õpetaja lastesõimest.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Saate ainult soovitada vanematele neuroloogi poole pöördumist. Kui lasteaias on logopeed, siis tuleks laps tema juurde suunata.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt