Kolme kuune laps nutab pidevalt. 12.09.21 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Kolme kuune laps nutab pidevalt.
Meie kolme kuuseks saanud laps nutab pidevalt. Laps vehib pidevalt käte ja jalgadega. Nagu oleks tegemist gaasi valudega, vahepeal oli olukord juba parem, kas võib asi olla selles, et gaasid on nn tagasi tulnud. Magades ärkab ka umbes 30-40 tagant nuttes ülesse. Öösel magab kauem. Laps on Rpa peal, sööb aptamil Pepti mct d, kuna see sobis meile kõige paremini kõikidest mis oleme proovinud.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh pöördumast!
Väga tõenäoline on, et Teie last vaevavad gaasivalud.Soovitan kasutada kõiki gaase leevendavaid vahendeid.
Lugupidamisega
Anu Sööt