2-kuune väristab pead 25.01.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Muidu igati terve ja rõõmus laps aga süles olles hakkab pea mingil hetkel värisema. See värisemine ei kesta küll kaua (umbes pool minutit). Siis kaob jälle ära. Kaela hakkas hoidma varakult, ca 2 nädalaselt. Värina all pean ma silmas pea kiiret nö. eitust väljendavat raputamist. Kas see on normaalne või tuleb pöörduda arsti poole?
Ette tänades.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh küsimast! Ainult kirjelduse põhjal on väga raske nõu anda. Soovitan ikkagi pöörduda lasteneuroloogi juurde, kes otsustab, kas tegemist on normaalse liigutusega või mitte.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt