Aptamil Comfort 1, kaka värv 11.03.18 / Lastehaigused

Külastaja küsib:

Beebi on söönud pea kuu aega Aptamil 1, aga nüüd viimasel ajal on tal tekkinud sellest väga tugevad gaasivalud, röökis hüsteeriliselt mitu tundi. Ostsin siis eile poest Aptamil Comforti, algul kakas ilusti kollase värvusega puderjast kakat peale Comforti, aga nüüd peale viimast toidukorda oli see kaka veidi vedelam ja päris roheline (tükkidega). Kas see on normaalne? Laps ise rahulik ja kõht pole siiani veel kinni olnud.

Arst vastas:

Tiia Voor

dr Tiia Voor

Pediaater

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik

Tere!

Iga uus piimasegu või uus toit võib muuta kaka värvust. Kui laps ise on rahulik ja kaebusi ei ole, siis võib toitmist jätkata.

Lugupidamisega,
Tiia Voor