Vereproovi vastus(opp oli 20.juuli) 13.08.22 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere!
Kuna näd.lõpp ja ei saa arstilt nõu küsida kohe. Kas mu näidud on enamvähem korras? Kas on ferritiin madal? Oli 20.juuli opp. Emakaväline rasedus munajuhas, see lõhkes, verekadu oli väga suur. Ülekanded ja muu...

Ette tänades

Merle Klason

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Vabandan, aga vereproovi näite ei ole lisatud.
Seega kahjuks ei saa kommenteerida, proovime uuesti koos näitudega.

Lugupidamisega
Marge Kütt