Vereproov 20.04.18 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Tere. Viimase nädala olen tundnud tugevat lihasvalu ning enesetunne on üpris vilets, õhtuks on kerge temperatuuri tõus ka. Täna tunnen kurgus veidi kipitust. Lisaks on hetkel menstruatsioon, mis kulgeb raskemalt ja valudega.
Kuna arst on ära ja asendusarsti juurde ei saanud, siis tegin "omast tarkusest" vereproovi. See on alati rumal samm, tean küll, eriti ilma arsti selgitusteta.
Kas te saaksite palun kommenteerida? Eriti neid, mis on üle normi?
Trombotsüüdid on seotud verehüübivusega- mul on tädi ja onu surnud 40 aastaselt insulti.

Väga ette tänades!

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Hea meelega konsulteerin teid, aga kahjuks ei näe ma vereproovi vastust. Ilmselt on tegemist mingi tehnilise tõrkega.
Kui teile sobib, palun saatke oma küsimus ja konsultatsiooni vajav vereproovi vastus mulle e-mailile marge.kytt@regionaalhaigla.ee
Püüan siis vastata.

Lugupidamisega
Marge Kütt