Rinnasuurendusoperatsioon enne laste saamist 04.09.23 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, Dr. Pree!
Minu küsimus tuleb seoses rinnasuurendusoperatsiooniga.

Minu soov arsti konsultatsioonil sai selgeks, et op oleks rindade suurendamine ja vasaku rinna benelli operatsioon, sest nibud ei ole samal kõrgusel.(355cc Motiva round)
Siit ka küsimus, mis on mu riskid ja mida pean arvestama, kui teen opi enne laste saamist?
Kas pärast lapse saamist võib siis rind välja venida ja mida soovitate teie?
Lapsi ei ole plaanis kindlasti veel lähima 1,5-2a jooksul.
Operatsiooni soovin täidluse saamiseks, ja samuti minapilt.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Minu arvates peaksite Te Teid huvitavad küsimused põhjalikult ikka Teie poolt valitud ja usaldatud kirurgiga personaalselt läbi arutama. Kuna mina ei ole "nõid Nastja" ja ei oska tulevikku ennustada, on mul tõesti võimatu Teid nägemata hinnata Teie naha elastsust jm. ning öelda kuidas Teie rinnanahk pärast raseduse/imetamise aegsest rinna suurenemisest tingitud venitust tagasi tõmbub. Minu praktikas on olnud väga erinevaid näiteid, õnneks enamikul pole korrigeerivat operatsiooni vaja olnud. Et selline võimaus on, on kindlasti kindlam teha rinade kuju/suurust korrigeerivaid operatsioone pärast rasedusi/sünnitamisi/imetamisi. Kas "kannatab" nii kaua oodata, on ikka iga inimese isiklik otsus. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree