unistus ilusatest rindadest 16.02.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Oleksin tahtnud enne suve Teie juures ära käia, kuid üllatuseks pean veel pool aastat ootama. Minu tütreke on saamas aastaseks ja otsustasin rinnaga toitmise lõpetada. Kuid kui pole rinnas piima, pole ka rinda mida rinnahoidjasse panna. Kuid suvi ju tulemas. Kas tõesti peab nii pikk vahe jääma? Kas enne vähiuuringut on vaja konsultatsioonis käia? Kas konsultatsiooni ja opi saab samal päeval ka teha? Olen Tallinnast ja päris pikk tee edasi-tagasi sõita. Kas Te nädalavahetustel ka opereerite? Kas tilgakujuline silikoon jääb loomulikum? Vastust huviga ootama jäädes Murelik Tallinnast

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere lugupeetud pr. Murelik Tallinnast. Kahjuks ei ole minu arusaamade järgi mõttekas ega õige konsultatsiooni ja operatsiooni ühel päeval teha, sest ega rinnasuurendusoperatsioon ei ole küünte lõikamine, vaid ikkagi tõsine kirurgiline operatsioon võõrkehade Teie organismi siirdamisega ja seda loodetavasti pikkadeks aastateks. Pean õigeks, et imetamise lõpetamise ja operatsiooni vahel oleks ikkagi teatud aeg, et imetamise-järgne rind lõplikult "maha rahuneks", et siis õige otsus proteeside suuruse ja mudeli-valiku üle teha.
Nädalavahetustel ma reeglina ei opereeri, vaid puhkan, et siis tööpäevadel korralikult kvaliteetset tööd teha. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree