Operatsioonid 15.07.23 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Kui ma olen õigesti aru saanud, siis algab teie kliinikus rindade suurendamise operatsiooni hind 5100 eurost. Mis on maksimaalne hind, millega arvestada tuleb selle operatsiooni puhul (kõiki kulusid arvestades)?

Soovin küsida ka seda, kas on võimalik teha Tartus (või mujal Eestis) operatsiooni õlgade kitsamaks muutmiseks? Mul on naise kohta väga laiad õlad.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Clinica hinnad sisaldavad endas kõike vajalikku operatsiooniks. Hinnad on erinevad seoses erinevate rinnaproteeside erineva hinnaga.
Minul mingit kogemust ega ideedki õlgade laiuse vähendamise osas ei ole, aga ega ma seda teemat ka spetsiaalselt uurinud ei ole.Eks me kõik oleme oma kehaehituselt erinevad ja kõike looduse tehtut ei ole isegi "onu Google muinasjuttusdes" võimalik "ümber teha" :-)
Parimate soovidega, dr. Peep Pree