Rasked ülalaud ja soodustusega operatsioon 17.07.22 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Palun vastake, kas rasked kottis ülalaud, on raske puudega inimesele erandkorras soodustusega?
Silmaarsti vastuvõtul käies, küsis, kus ma varem olin.
Kuigi käisin varemgi, sest olen töötanud kummargil olles. Aitäh!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Meil Clinica's Eesti Haigekassaga lepingut ei ole ja seega tuleb inimesel operatsiooni eest 100 % ise tasuda. Soovitaksin uurida esteetilise kirurgiaga tegelevatest kliinikutest, kus on Haigekassaga leping ( Tartu Ülikooli Kliinikum, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Taastava Kirurgia Kliinik jt. ).
Lugupidamisega, dr. Peep Pree