Ülalaugude plastika 14.10.23 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Ülalaud on alla vajumas. Üks rohkem kui teine. Isegi naeraratades on silmad kurvad,väsinud ilmega. Silmadel on konkreetsed sügavad jooned, mis teevad 40+ vanuses näo 70+ vanuseks.
Milline on võimalus saada ülalaugude operatsiooni haigekassa rahadega?
Pilt lisatud.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Clinica OÜ Esteetilise Kirurgia Erakliinik ei ole Eesti Haigekassa lepingupartner ja seetõttu ei ole meie kliinikus mingit võimalust, et Haigekassa Teie operatsiooni eest tasuks. Soovitan uurida kliinikutest, mis on Eesti Haigekassa lepingupartnerid. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree