günekomastia operatsiooni tehnika 30.05.22 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Kuulsin günekomastia operatsiooni viisist, kus kasutatakse "power assisted" rasvaimu. Saan aru, et selle tehnikaga jääb minimaalne arm, kuna nääre põhimõtteliselt jahvatatakse rinna sees ära ning imetakse välja. Kas teie sooritate seda operatsiooni sellisel viisil ning mida te arvate sellest?

Inglise keeles: Power-assisted liposuction and the pull-through technique for the treatment of gynecomastia

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! "Power-assisted" liposuction on rasvaimu meetod aparatuuriga. kus rasvaimu sond vibreerib. Haav sondi sisseviimiseks on sama pikk ( 0.5 cm ) , kui tavalise liposuktiooni korral. Clinicas teostame me liposuktsiooni kas tavalisel vaakum-meetodil või BodyJet aparatuuriga. Lugupidamisega, dr. Peep Pree