ülemine silmalaug 19.02.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 27- aastane. Minu probleemiks on ühe ülemise silmalau vajumine. Teine silmalaug on täiesti normaalne. Palju maksab ühe ülalau korrigeerimine Teie kliinikus?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Kõigepealt on vaja selgitada, mis põhjusel üks silmalaug on "vajunud", sest teatud juhtudel on vaid kosmeetiline operatsioon vähe-effektiivne. Tavaline ühe silmalau plastika maksaks Clinicas 4500 krooni.