Armi korrigeerimine 16.06.17 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Jaanuaris oli mul põlve ristsideme operatsioon, milles on põlve peal umbes 10 cm arm. Kas seda armi saab heledamaks/ märkamatumaks teha laserravi vm abil. Olen kasutanud peale operatsiooni contra tubex salvi.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Usun, et salvi edasine kasutamine olulist tähtsust ei oma. Kindlasti soovitaksin kogu selle suve kasutada päiksekaitsekreemi 50+ faktoriga, et mitte saada pruune, pigmenteerunud haavaservi. Armi punetuse taandumine kestab pikka aega, aasta või enamgi. Laserravi osas soovitan uurida näiteks Tallinnas asuvast Vitaklinikast. Kena suve soovides, dr. Peep Pree