Hädas rindadega 09.03.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olin oma teist last toitnud rinnaga kaks aastat ja viis kuud, misjärel nägid mu rinnad välja nagu väga väikesed tühjad sokid (kui piim kadus). Kolmandat last toidan ka, laps on juba aasta ja nelja kuune ja kuidagi ei õnnestu võõrutada. Peaksin ehk nädalaks ära sõitma, ent see selleks. Toitmiseajal näevad mu rinnad kenad välja, paraja suurusega ja naiselikud (mõnest striiast hoolimata), aga enne rasedust olid nad küll nagu poisikesel, kannatasin nende väiksuse all üpriski. Kui nüüd õnnestub laps võõrutada ja piim kaob, siis on mu esiküljel rippuvad "sokid" kindlasti veelgi jubedamad... Mida Te soovitaksite mul ette võtta ja kas see läheks ka palju maksma?

Terviseid,

Ann

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere, Ann!

Lapse rinnast võõrutamiseks saate nõu kindlasti oma günekoloogilt. Kui piim on rinnast kadunud umbes 4 - 6 kuud, alles siis tasuks plastikakirurgi konsultatsioonile minna ja rinnasuurendusoperatsiooni võimalikku tulemust (ja ka maksumust) arutada.

Seniks kõike head Teile ja Teie lastel soovides,

Dr. Peep Pree