Rinnanibud 04.01.17 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Peale teise lapse rinnaga toitmist muutusid rinnanibud kohutavaks, suureks ja valja veeninutuks. Nahk on ümber ka valja veeninud ja nibud nagu rippuvad või rinnahoidja all vajuvad sisse. Kas on võimalik midagi teha ainult nibudega, rinnadadega olen enam vähem rahul. Ette tänan vastuse eest.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! ilma probleemi nägemata eo ole võimalik kindlat vastust anda, kuid teatav kirurgiline korrektsioon on tõenäoliselt võimalik. Soovitan leida aega ja võimalust plastikakirurgi konsultatsioonile minekuks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree