nibud 20.11.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere dr. Pree.

Mul on suur mure - rindadel pole nibusid. Muidu on nad väga ilusad - 75C, kuid mida pole on rinnanibud. Kas neid on võimalik saada kirurgiliselt või on ka muid võimalusi? Olen 23, pole sünnitanud.

Aime

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Aime!

On oluline, kas nibud ei ole üldse arenenud ( ei tule nähtavaks-tuntavaks ka näiteks seksuaalse erutuse korral) või on nad lihtsalt sissetõmbunud või siis lihtsalt väikesed. Igal juhul on probleem tõsine ja vajab plastikakirurgi konsultatsioonile minekut.