Lõualuu murd 25.12.16 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Nädal tagasi pandi lahased traatide ja kummidega. Hetkel tunnen aeg ajalt kuidas murtud koht liigub. Kas see kahjustab väga murru kokkukasvasmist või on aeg ajalt mõningane liikumine lubatud. millal peaks olema murd kokku kasvanud juba nii, et see ei tohiks liikuda.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud härra ! Kuna isiklikult luude kirurgiaga ei tgele, jätaksin vastamise Teie raviarsti õigustesse. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree