Häbememokad 06.09.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Minu probleem seisneb selles, et väikesed häbememokad on liiga suured, mistõttu paistavad nad suurte häbememokkade vahelt kõvasti välja. Või on siis vastupidi - suured häbememokad on liiga väikesed. Kas seda viga annab kuidagi parandada ja kui palju see orienteeruvalt maksab?

Tänan.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Analoogne probleem on suhteliselt paljudel naistel, kuid millegipärast (kas siis teadmatusest või hirmust) pöörduvad arstide poole vähesed. Selliseid operatsioone (liiga suurte väikeste häbememokkade vähendamist) teevad günekoloogid ja see on suhteliselt lihtne operatsioon. Seega soovitan Teil pöörduda selle probleemiga oma günekoloogi poole.