Üleliigse nibu eemaldamine 16.05.13 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Lisasin ka pildi ning küsimused oleks, et kas oleks võimalik seda eemaldada? Kui jah, siis kas tavalisse ilukirurgia kliinikusse ning millisesse hinnavahemikku see eemaldamine võiks jääda?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Foto põhjal otsustades on selle lisa-rinnanibu eemaldamine suhteliselt lihtne pisioperatsioon. Usun, et sellega saab hakkama iga kirurg, meie kliinikus maksaks see pisioperatsioon 150 - 200 €. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree