Lamedad tuharad 03.03.10 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 35-aastane ja minu alatiseks probleemiks on olnud väga lamedad ja ära vajunud tuharad. Olen aastast aastasse teinud pidevalt tuharalihaste harjutusi (nii trennis kui ka jõusaalis), aga vormikamaks ei lähe. Kas on võimalik teha ka tuharaid korrigeerivaid (tõstvaid, pingutavaid, ümaramaks muutvaid, sarnaselt rindade korrigeerimisele) lõikusi? Ette tänades!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Tuharate suurendamiseks tehtakse tõesti rindade suurendusoperatsiooniga analoogseid proteesimis-operatsioone. Meie kliinikus selliseid operatsioone paraku ei tehta. Soovitan uurida teistest esteetilis-plastilise kirurgiaga tegelevatest erakliinikutest. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree