tuharad 27.06.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tuharad oleks justkui lonti vajunud - nende "alumine piir" on veninud allapoole. See häirib just külgvaates.Samas on nad kogu aeg olnud suhteliselt väikesed ja pole ka praegu oluliselt suurenenud. (Mõnevõrra ehk siiski). Tahaks, et tuharajoon oleks kuidagi kõrgemal, kas oleks võimalik sealt alaosast pingutusoperatsioon või kasvõi rasvaimu? Ja kas oleks võimalik, et sellisel juhul armid jääksid pükste alla?
veelkord kati, ikka 33

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Kati! Kui rääkida rasvaimu-meetodist, siis on oht, et tuharad veelgi rohkem "lonti vajuvad". Ehk peaksite uurima erinevatest ilukirurgia kliinikutest tuharaimplantaatide operatsioonidest! Tervitustega, Dr. Peep Pree