Näo miimiliste lihaste tõmblused 21.01.10 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
Olen põdenud näonärvi halvatust, mille tagajärjel tekkisid lihaste tõmblused haiges näopooles. Täpsemini, kui avan ja sulgen silmi, siis silmade sulgumisel tõmbub üks suunurk üles. Igal pilgutamisel. Olen mõelnud, kas botoxi süstimine sellesse tõmblevasse lihasesse aitaks minu miimilist olukorda leevendada? Äkki oleks veel mingeid ravivõimalusi? Ma ei oska oma mures kuhugi pöörduda, võib olla oskate Teie mulle midagi soovitada?
Ette tänades,
35 aastane naine

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud 35 aastane naine Tere! Usun, et Botox´i süstidest võiks tõesti abi olla. Soovitan pöörduda neuroloogi (närviarst) poole. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree