kurjusekorts 15.12.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere hr. Pree,
Kas kulmude vahele tekkinud "kurjusekortsu" puhul on otstarbekam kasutada perlane süsti või botulinum toxini süsti (vabandan kui kirjapilt vale, aga põhimtteliselt süsti, mis halvab lihase nii, et see kortsutamise ära unustab). Kummal juhul on tulemus püsivam?
Hannah

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Hannah! Ainult botulismi toksiini süstiga on võimalik kortsu põhjustavate miimiliste lihaste tööd ajutiselt halvata. Perlane süstid ainult täidavad olemasolevat " naha sissetõmmet" e. kortsu. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree