Nina korrigeeriv op. 18.12.08 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tunneksin huvi kas on võimalik korrigeerida nina kuju. Probleemiks on ebakorrapärasused, mis ei ole küll väga suured st. liigselt suur kuju ja nina augud (täpsemalt on probleemiks, et üks nina auk on suurem kui teine). Kas selliseid asju (nina ja ninaaukude suurust) on võimalik korrigerida? Tean, et hindu te ei taha öelda, aga mis hinnaklassiga peaks üldse arvestama kui op. võimalik peaks olema?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ja vabandan hilinenud vastamist. Kahjuks meie kliinikus ninaoperatsioone ei tehta. Teie poolt kirjeldatud probleemide lahendamiseks soovitan pöörduda näiteks ninakirurgi Dr. Margus Luht ´i või plastikakirurgide Dr. Raie või Dr. Kullamaa poole. Parimate tervitustega, Dr. Peep Pree