nina korrigeeriv operatsioon 28.01.08 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,selline küsimus,et olen huvitatud nina korrigeerivast operatsioonist aga ei tea kas pöörduda dr.M.Luha või dr.J.Kullamaa poole..Mõlemad tegelevad selliste operatsioonidega,kuid ma ei tea kumba valida st.kumb parem on..Ja kas mingi hinnavahe ka?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Hea Küsija! Mina arvan, et mõlemad on head kirurgid, kumba valida on ikka Teie asi. Konsultatsioonil võite ju käia mõlema kirurgi juures ja siis saate ka küsida hindade kohta ( mina seda küll ei tea). Tervitustega, Dr. Peep Pree