suured rinnad 09.06.08 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere.mul selline mure et olen mees ja mul on rinnad suured.olen normaalse kehaehitusega aga just ned rinnad mulle ei meeldi.küsimus olekski et palju selline rinna vähendus operatsioon maksma läheks?ette tänades noormees.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Sõltuvalt olukorrast saab meestel soovitust suuremaid rindu mahult vähendada liposuktsiooni e. rasvaimu meetodil, mis meie kliinikus maksaks umbes 23 000 krooni. Olulise suurendamise korral teostatakse ka meestel rinnavähendus-operatsioone, millede hinnad algavad 55 500 kroonist. Täpsema arvamuse jaoks peate leidma aega ikka plastikakirurgi konsultatsioonile tulekuks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree