sünnimärk 10.05.07 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
mul on peanahal juuste all sünnimärk, mis viimastel aastatel suurenenud ja heledaks "käsnjaks" muutunud. Kui see eemaldada, kas siis jääb juuste sisse defekt? Ja palju selline operatsioon maksab?
Ette tänades,
Külli

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Külli. Loomulikult mingi arm jääb, kuid juuste sees see küll probleemiks ei tohiks olla. Tõenäoline operatsioon maksaks 2000 krooni. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree