Nina operatsioon 07.03.07 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Mul on selline küsimus, et kas on võimalik Eestis teha operatsiooni et nina teha väiksemaks ja kui palju see maksab.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Loomulikult on võimali nina-kuju muutvaid operatsioone teha. selliseid operatsioone teevad plastikakirurgid Dr. Jüri Kullamaa, Dr. Tatjana Raie, ninakirurg Dr. Margus Luht. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree