Operatsiooniarmide eemaldamine 29.06.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Umbes 10.aastat tagasi oli mul operatsioon,kõhul on pikk arm,nabast kuni
alla välja.Kas on võimalik armi eemaldada või muuta ta mitte nähtavaks.
Kui palju see võiks umbes maksma minna?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Olen siin portaalis küll kümneid kordi vastanud, et arme "eemaldada" ega "mitte nähtavaks muuta" ei ole kahjuks võimalik. Tervitustega, Dr. Peep Pree