tätoveering 05.03.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.Käisin juba kunagi selle murega teie juures vestlusel.Nimelt on mul kole poolik tätoveering käel.Soovitasite mul minna Tallinna.Aga minust ei ole sinna Tallinna minejat.Äkki saate ikka teie kuidagi mind aidata.Mul pol olulin milline jääb lõpptulemus.Jäägu või kole arm.Peasi,et sellest lahti saan.Mõtlen juba ise keevat vett peale kallata.Ehk põletab kuidagi välja-ennem olgu põletusarm...kui see kole tätoveering.Aidake palun.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kahjuks ma Teid ega Teie tätoveeringut ei mäleta. kindlasti on üks võimalus teoreetiliselt armi jättev naha-eemaldamine. Soovitan uuesti konsultatsioonile tulla. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree