tattoo 05.10.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

ma ei tea nüüd kas pöördusin õige inimese poole aga küsimus oleks järgmine.Kui tehakse tätoveering mis on eluaegne, siis kas seda saab ka edukalt eemaldada?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!
Kuivõrd nüüd edukalt, aga saab. Tänapäeval kasutatskse selleks spetsiaalseid, erineva lainepikkusega töötavaid lasereid, mis lõhuvad värvainet ilma nahka vigastamata. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree