Rindade tõstmise operatsioon 11.01.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

No tere jälle :)

Vabandan väikese apsaka eest oma eelmises kirjas. Rindade tõstmise operatsiooni hindasid küsisin mitte mõned päevad vaid mõned kuud tagasi. Ilmselt on siis hinnad teil 2005 aastal kõvasti tõusnud, sest tol korral oli hinnaks 36 500.-

Soovin Teile edu edaspidiseks,
Annika

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere taas ! Suur tänu heade soovide eest ja edu edaspidiseks Teilegi ! Parimate tervitustega, Dr. Peep Pree