Õmblused 09.05.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Sooviksin teavet silikoon rindade kohta. Nimelt seda et kas õblused mis jäävad rinna alla, tehakse niidiga mis hiljem sulab n.ö sisse või tuleb hiljem tulla veel ka niite välja võtma?
Ette tänades.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kuigi rinnasuurendusoperatsiioonil rinna-aluse haava õmblemisel kasutan mina tõesti nn. sulavaid niite, tuleb umbes üks nädal pärast operatsiooni ikkagi Tartusse näitama-kontrollile tulla. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree